Pas operacionit Odise ROSHI ngrihet në këmbë, fieraku në garë me kohën

Publikuar tek: sport, më 22:48 29-08-2018 Pas operacionit Odise ROSHI ngrihet në këmbë, fieraku në garë me kohën Odise Roshi

Odise Roshi duket se po e merr shpejt veten pas dëmtimit të frikshëm që pësoi në Rusi me skuadrën e tij Akhmat Grozny.

Mesfushori kaloi me sukses operacionin para dy ditësh dhe ka tentuar të vë në punë këmbën e operuar.

Si dje dhe edhe sot lojtari ka treguar se është në gjendje të qëndrojë në këmbë.

Me anë të një fotoje në “Instagram” ai shfaqet duke dhënë shenja se do po bën të pamundurën për të mos humbur sezonin me Akhmat Groznyn.

or.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031608104705811
array(1) { ["section"]=> string(76) "pas-operacionit-odise-roshi-ngrihet-ne-kembe-fieraku-ne-gare-me-kohen-132583" }