Pas paralajmërimit të Gjonajt, reagon zëdhënësi i Presidentit: Edhe falsifikatore edhe krenare, ti qofsh moj...

Publikuar tek: politike, më 18:00 24-02-2020 Pas paralajmërimit të Gjonajt, reagon zëdhënësi i Presidentit: Edhe falsifikatore edhe krenare, ti qofsh moj... Gjonaj - Meta - Blushi

Përplasja verbale mes Presidencës dhe ministres së Drejtësisë Etilda Gjonaj vazhdon, shpeshherë edhe me tone të ashpra dhe paralajmërime të forta.

Mesditën e sotme Meta dërgoi në SPAK një kallëzim penal për Gjonaj dhe dy zyrtarë të tjerë të Ministrisë së Drejtësisë.

Ndërkohë, Etilda Gjonaj ka vijuar me përgjigjet e saj në rrjetin social 'Twitter', duke e paralajmëruar Metën se së shpejti drejtësia e re do të filloj të godasë zyrtarët e korruptuar dhe që kanë bërë krime në këtë vend.

Menjëherë pas kësaj, ka reaguar përmes 'Facebook', zëdhënësi i presidentit, Tedi Blushi.

"Edhe falsifikatore edhe krenare. Ti qofsh moj çupë!", shkruan Blushi.

Tedi-fb-1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091750621795654
array(1) { ["section"]=> string(108) "pas-paralajmerimit-te-gjonajt-reagon-zedhenesi-i-presidentit-edhe-falsifikatore-edhe-krenare-ti-qofsh-196301" }