Pas paralajmërimit të Vasilit për deputetët dhe kryebashkiakët e LSI, plas humori në rrjetet sociale (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:49 28-01-2017 Pas paralajmërimit të Vasilit për deputetët dhe kryebashkiakët e LSI, plas humori në rrjetet sociale (Foto)

Pas mbledhjes dhe paralajmërimit nga kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili për deputetët dhe kryebashkiakët se policia mund t’iu vendosë drogë nëpër makina, në rrjetet sociale ka plasur humori.

Foto të ndryshme me biçikletë apo në këmbë të ish- ministrit Edmond Haxhinasto apo edhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta qarkullojnë me mbishkrime humoristike.

Por, jehonë ka bërë fotoja e ish-ministrit Haxhinasto i cili qarkullon me biçikletë dhe mbi foto shkruhet: “Deputetët e LSI pas deklaratës së Vasilit se policia do iu fusë drogë nëpër makina”.

Fotot janë shpërndarë me shpejtësi dhe në to nuk kanë munguar as komentet ku shumë prej komentuesve shkruajne se tashme i vetmi mjet i sigurt për LSI-në është biçikleta.

haxhinasto1.jpghaxhinasto3.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0089550018310547
array(1) { ["section"]=> string(110) "pas-paralajmerimit-te-vasilit-per-deputetet-dhe-kryebashkiaket-e-lsi-plas-humori-ne-rrjetet-sociale-foto-66918" }