Pas Parisit vajza e Majlinda Bregut "ia mbath" në Spanjë, superseksi mbi taka (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:07 06-11-2017 Pas Parisit vajza e Majlinda Bregut

Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut dhe Namik Ajazit, duket se ka ndërrmarë një tur nëpër botë.

Fillimisht u shkrua se Kejda do jetonte në Belgjikë por tashmë që bukuroshen seksi e shoqim kudo nëpër qytetet e botës, jemi bërë konfuz, shkruan newsbomb.al.

Pas Belgjikës, vajza e Majlinda Bregut u shfaq në Francë e së fundmi në Spanjë, raporton newsbomb.al. Në rrugët e Madridit në shoqërinë e një mikëshe dhe tejet seksi mbi taka.

Kështu duket bukuroshja Kejdë ndërsa shkruan: "Këto çizme janë bërë për të ecur! Në fakt, për këtë të fundit nuk jemi shumë të sigurtë".

pas_copy_copy.png

keee.PNG

pas.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098199844360352
array(1) { ["section"]=> string(85) "pas-parisit-vajza-e-majlinda-bregut-ia-mbath-ne-spanje-superseksi-mbi-taka-foto-98493" }