Pas përdhunimit vazhdonta ta përndiqte, arrestohet 19 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 21:47 11-11-2015 Pas përdhunimit vazhdonta ta përndiqte, arrestohet 19 vjeçari

Një 19 vjeçar është arrestuar nga Policia në qytetin e Tepelenës për shkak se akuzohet se ka përndjekur dhe ka përdhunuar një vajzë 24 vjeçare.

Shtetësja me iniciale L.M., ka denoncuar Erion Sadën, duke e akuzuar se më 6 nëntor ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë në banesën e saj, ndërsa më pas ka vijuar ta përndiqte.

19 vjeçari është arrestuar nga policia dhe akuzohet për veprën penale “marrëdhënie seksuale me dhunë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artan Fuga flet për rini të tradhëtuar: Midis tyre ka prindër dhe mësues
Kapen 10 kg drogë në portin e Durrësit, në pranga 28 vjeçari »
Article Logic
Execution time: 0.011557102203369
array(1) { ["section"]=> string(66) "pas-perdhunimit-vazhdonta-ta-perndiqte-arrestohet-19-vjecari-25206" }