Pas përdhunimit vijnë të tjera telashe, vjehrri i Ronaldos trafikant droge

Publikuar tek: sport, më 22:10 03-10-2018 Pas përdhunimit vijnë të tjera telashe, vjehrri i Ronaldos trafikant droge

Pas lajmeve të ditëve të fundit që akuzonin Ronaldon për përdhunimin e një gruaje disa vite më parë në Las Vegas, tashmë duket se një tjetër skandal po vërtitet rreth portugezit.

Bëhet fjalë për babain e Xhorxhinës, ose thënë ndryshe vjehrri i 33-vjeçarit i cili rezulton se është një ish-dënuar për trafik droge. 69-vjeçari Horge Rodrigez ka kaluar 10 vjet prapa hekurave në tre burgje të ndryshme të Spanjës i akuzuar për veprën penale në fjalë.

Aktualisht ai jeton në ARgjentinë, teksa i është kthyer jetës normale dhe të ligjshme.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022938013076782
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-perdhunimit-vijne-te-tjera-telashe-vjehrri-i-ronaldos-trafikant-droge-136565" }