Pas përfundimit të emisionit, Ardit Gjebrea ia dedikon kohën një personi të veçantë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:33 20-07-2019 Pas përfundimit të emisionit, Ardit Gjebrea ia dedikon kohën një personi të veçantë (FOTO)

Producenti Ardit Gjebrea ka vetëm pak ditë që ka mbyllur sezonin e suksseshëm të emisionit ‘E diela shqiptare’.

Mesa duket, pas kaq shumë lodhjesh ai e ka gjetur kohën edhe për familjen e tij.

Arditi ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet pranë vajzës, Annës.

Ata shihen teksa luajnë boëling dhe po argëtohen pa masë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

‘Më në fund erdhën ditët t’i dedikohem me kohë të plotë Anna Gjebreas’, shkruan Gjebrea.

Screenshot_11.png

-640-0-5d330ba8b511b.jpg

-640-0-5d330baadd135.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036672115325928
array(1) { ["section"]=> string(94) "pas-perfundimit-te-emisionit-ardit-gjebrea-ia-dedikon-kohen-nje-personi-te-vecante-foto-172793" }