Pas përmbytjeve, Rama dhe Basha ikin në Bruksel

Publikuar tek: barometri, më 08:29 05-12-2017 Pas përmbytjeve, Rama dhe Basha ikin në Bruksel

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086989402770996
array(1) { ["section"]=> string(53) "pas-permbytjeve-rama-dhe-basha-ikin-ne-bruksel-101995" }