Pas përplasjes me gazetarët, Rama nuk kursehet as me qytetarët: Provoje dhe do ta shikosh mirë ku përfundon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:00 26-10-2017 Pas përplasjes me gazetarët, Rama nuk kursehet as me qytetarët: Provoje dhe do ta shikosh mirë ku përfundon

Pas përplasjes dje me gazetarët në mbarim të seancës plenare, ku u votua me 75 vota pro kundër kërkesës së prokurorisë për arrestimin e Saimir Tahirit, kryeministri Edi Rama nuk është treguar i kursyer as me replikat me komentuesit në rrjetet sociale.

 

Në replika me komentuesit, Rama nuk ka shmnagur sërish ironitë, kur një qytetar i thotë se kanë hyrë njerëz në burg se nuk paguanin dot faturën e energjisë elektrike.

Ju sjellim më poshtë komunikimin e kryeministrit me një nga komentuesit. 

 

rama_replika.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha vë avionin në lëvizje, të gjithë të “armatosur” ngrihen në këmbë përballë Berishës
Përplasja me gazetarët, ish-deputeti i PS ironizon “Edi Ramën të përlotur” dhe proteston ndryshe nga të gjithë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013350963592529
array(1) { ["section"]=> string(111) "pas-perplasjes-me-gazetaret-rama-nuk-kursehet-as-me-qytetaret-provoje-dhe-do-ta-shikosh-mire-ku-perfundon-97251" }