Pas përplasjes me Mesila Dodën, Kristi Pinderi fjalë prekëse për të ëmën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:33 29-09-2016 Pas përplasjes me Mesila Dodën, Kristi Pinderi fjalë prekëse për të ëmën Foto: Nena e Kristi Pinderit, Liljana

Një përplasje e fortë ka ndodhur ditën e djeshme mes aktivistit të LGBT Kristi Pinderi dhe deputetes Mesila Doda.

Kjo e fundit i kujtoi aktivistit nënën e tij të ndjerë e cila para pak javësh është ndarë nga jeta. Sot Kristi e kujton nënën e tij Liljanën duke thënë se pikërisht sot ajo do të mbushte 60 vjeç. “Sot ime me do të mbushte 60 vjeç! Një 60 vjeçare krenare dhe e bukur”, shkruan Kristi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14606404304504
array(1) { ["section"]=> string(77) "pas-perplasjes-me-mesila-doden-kristi-pinderi-fjale-prekese-per-te-emen-54481" }