Pas prishjes së aleancës PS-LSI, Meta dhe Veliaj shqafen për herë të parë bashkë (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 09:29 02-09-2017 Pas prishjes së aleancës PS-LSI, Meta dhe Veliaj shqafen për herë të parë bashkë (VIDEO)

Presidenti Ilir Meta, bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi dhe kryebashkiaku Erion Veliaj janë shfaqur për herë të parë bashkë që pas prishjes së aleancës PS-LSI para zgjedhjeve.

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se që pas darkës te merkata e peshkut, ku Erion Veliaj ishte prezent në tavolinë dhe prishjes së aleancës para zgjedhjeve,  mes Veliajt, Metës e Kryemadhit ka pasur krisje.

Në dasmën e Xhensilës dhe Besit mbrëmjen e djeshme ata janë shfaqur për herë të parë bashkë. Ndonëse të ulur në tavolina të ndyshme, në dy anët e ndryshme të pistës ato kanë kërcyer e vallëzuar bashkë, shkruan newsbomb.al.

Mund t’i shihni në videon e mëposhtme të newsbomb.al.


Meta dhe Veliaj by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.006803035736084
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-prishjes-se-aleances-ps-lsi-meta-dhe-veliaj-shqafen-per-here-te-pare-bashke-video-90928" }