Pas programit në ERTV-në e Ramës, zbulohet projekti që e rikthen Anjeza Majën sërish në ekran

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:15 09-07-2019 Pas programit në ERTV-në e Ramës, zbulohet projekti që e rikthen Anjeza Majën sërish në ekran

Prej disa kohësh moderatorja e njohur Anjeza Maja drejton programin e saj ‘E zgjidha’, i cili transmetohet në televizionin e kryeministrit Edi Rama ‘ERTV’.

Mirëpo, një lajm i ri vjen nga Anjeza, ku mësohet se bukuroshja do të rikthehet sërish në ‘TV Klan’.

Kohë më parë, Maja ka prezantuar Maratonën e Këngës Popullore, ku shkonte në qytete të ndryshme të Shqipërisë për të argëtuar publikun dhe mesa duket ka vendosur ta përsëris këtë eksperiencë.

Ka qenë vetë Anjeza që e ka dhënë këtë lajm në ‘Instagram’ duke gëzuar pa masë publikun.

‘Bashke prap tek Maratona e Kenges 2019, nisim kete te shtune’, shkruan moderatorja.

Kujtojmë që Maratona e Këngës zhvillohet prej vitesh në ‘TV Klan’ nga producentët Adrian Hila dhe vëllezërit Laço.

Screenshot_3.png

 

 

Anjeza-Maja.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031177997589111
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-programit-ne-ertv-ne-e-rames-zbulohet-projekti-qe-e-rikthen-anjeza-majen-serish-ne-ekran-171653" }