Pas protestave, Basha fotografohet me gruan në Rinas

Publikuar tek: aktualitet, më 08:18 08-03-2019 Pas protestave, Basha fotografohet me gruan në Rinas

Pas protestave kreu i PD, Lulizm Basha është larguar jashtë vendit. Basha është fotografuar dje në Rinas me bashkëshorten e tij, Aurela. 

Në Rinas kryedemokrati është takuar me ish-ministren e qeverisë Rama-Basha, Helga Vukaj dhe bashkëshortin e saj, ish-drejtor ne disa dogana të vendit, Bujar Vukaj.

Ndërkaq, nuk dihet kush është destinacioni i këtij udhëtimi. Sakaq, protesta e radhës e opozitës është paralajmëruar më 16 mars.

basha-3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot 8-Marsi, Rama uron krah gruas dhe nënës (FOTO)
Përplasi për vdekje 53-vjeçarin me biçikletë, arrestohet shoferi nga Tirana »
Article Logic
Execution time: 0.013248920440674
array(1) { ["section"]=> string(58) "pas-protestave-basha-fotografohet-me-gruan-ne-rinas-155609" }