Pas publikimit të FOTOVE +18, reagon për herë të parë Klea Huta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:33 13-02-2020 Pas publikimit të FOTOVE +18, reagon për herë të parë Klea Huta

Moderatorja e njohur Klea Huta ka reaguar pas publikimit të fotove +18 në llogarinë e saj në ‘Facebook’.

Përmes një postimi në Instastory, ajo ka sqaruar se i kanë hakuar profilin.

Klea shprehet se ndihet keq dhe kërkon ndihmën e të gjithëve që ta ndihmojnë.

‘Miq dhe fans atë mi! Sot në orën 10:00 më kanë hakuar FanPagen e Facebook, më vjen shumë keq që po ndodh kjo. kush më ndihmon me dikë që I njeh mirë këto hakime që ta mbyll sa më parë’, shkruan moderatorja.

Pak ditë më parë Klea ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të dasmës së fshehtë me kantautorin Elgit Doda në Marok. Çifti pritet që të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë.

Screenshot_5_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.png

Foto +18:

84847985_205546457235459_5037044705951481856_n_copy.jpg

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071051120758057
array(1) { ["section"]=> string(68) "pas-publikimit-te-fotove-18-reagon-per-here-te-pare-klea-huta-195072" }