Pas publikimit të fotove të Jennifer Lopez me Drake, reagon Rihanna: Ajo është e dëshpëruar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:38 27-01-2017 Pas publikimit të fotove të Jennifer Lopez me Drake, reagon Rihanna: Ajo është e dëshpëruar

Pas lidhjes së reperit Drake me këngëtaren Jennifer Lopez, ka reaguar për herë të parë Rihanna.

Riri menjëherë pasi mori vesh lajmin i fshiu menjëherë të dy nga Instagrami, por pas këtij veprimi mësohet se këngëtarja ka thënë se çifti ka krijuar mardhënie thjeshtë për vëmendje mediatike.

Sipas saj Jennifer Lopez është e dëshpëruar për vëmendje  dhe ka planiikuar gjithë këtë lëmsh shkruan 'Daily Mail'.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0243821144104
array(1) { ["section"]=> string(95) "pas-publikimit-te-fotove-te-jennifer-lopez-me-drake-reagon-rihanna-ajo-eshte-e-deshperuar-66854" }