Pas pushimeve me Rita Orën, Lewis Hamilton feston me modelet gjysmë nudo (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:15 02-08-2016 Pas pushimeve me Rita Orën, Lewis Hamilton feston me modelet gjysmë nudo (Video)

Piloti i Formula 1, Leëis Hamilton duket se po kalon ditë të mrekullueshme gjatë pushimeve të tij.

Pasi u filmua teksa argëtohej buzë detit në një kompleks privat me këngëtaren me origjinë shqiptare nga Kosova, Rita Ora, ai ka vendosur të udhëtojë drejt ishujve ekzotik të Barbados.

Ai është filmuar duke festuar si i çmendur mes disa modeleve super seksi dhe gjysmë nudo.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023791074752808
array(1) { ["section"]=> string(83) "pas-pushimeve-me-rita-oren-lewis-hamilton-feston-me-modelet-gjysme-nudo-video-48521" }