Pas pushimeve të gjata Luana Vjollca i futet punës 'me kokë', nuk pushon as të dielën, ja ç'bën moderatorja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:17 18-08-2019 Pas pushimeve të gjata Luana Vjollca i futet punës 'me kokë', nuk pushon as të dielën, ja ç'bën moderatorja (FOTO)

Pasi mbylli emisionin dhe publikoi disa këngë, Luana Vjollca këtë verë shijoi edhe pushime, le të themi të gjata.

Mirëpo, duket se tashmë për moderatoren ka kohë vetëm për punë. Edhe këtë të dielë Luana ka vijuar me punën e saj.

E diela, ditë pune”, ka shkruar ajo mbi foto, ndërsa mbetet për t'u parë se çfarë po përgatit këtë herë.

68366950_2888524831219566_2628833539239444480_n.jpg

 

DEeRRC6WsAAZWci.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070810317993164
array(1) { ["section"]=> string(115) "pas-pushimeve-te-gjata-luana-vjollca-i-futet-punes-me-koke-nuk-pushon-as-te-dielen-ja-c-ben-moderatorja-foto-175690" }