Pas reagimeve të shumta, “zhduket” fotoja me dy gishta e djalit të Majkos

Publikuar tek: aktualitet, më 20:06 23-02-2017 Pas reagimeve të shumta, “zhduket” fotoja me dy gishta e djalit të Majkos

Në rrejtet sociale qarkulloi sot një fotografi e djalit të deputetit socialist Pandeli Majko, Gjergj, Majko, i cili pozonte me dy gishtat lart së bashku me mbështetës të protestës së opozitës.

Por pas reagimeve të shumta nga qytetarë të ndryshëm dhe reagimit të Pandeli majkos, pedagogia Nevila Xhindi e ka fshirë foton nga Facebook-u.

dtyhwy45y4566yyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ish-i përndjekuri politik tentoi të hidhej nga vinçi, reagon Ministria e Financave: Kësti ka kaluar në bankë, Zhuri s'i ka tërhequr
Tmerri në shkollën e Tiranës, mësuesja mallkon dhe kërcënon nxënësit: Vdekshi! Do t’ju çaj gojën! Do t’ju shkul dhëmbët »
Article Logic
Execution time: 0.01072096824646
array(1) { ["section"]=> string(76) "pas-reagimeve-te-shumta-zhduket-fotoja-me-dy-gishta-e-djalit-te-majkos-69743" }