Pas rënies drastike nga pesha, Fifi na surprizon: Bën tatuazhin e veçantë në trup (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:23 08-08-2020 Pas rënies drastike nga pesha, Fifi na surprizon: Bën tatuazhin e veçantë në trup (FOTO) Fifi

Fifi ka qenë në qendër të mediave rozë së fundmi, pasi është komentuar shumë për ndryshimin drastik në paraqitjen e jashtme.

Ajo humbi shumë kilogramë në një kohë rekord dhe kjo është vërtet për t'u përshëndetur.

Mirëpo këngëtarja e talentuar na ka surprizuar, duke bërë një tatuazh në pjesën e brinjëve. Një gotë verë dhe një trëndafil, teksa shkruhet "In vino veritas", që në latinisht do të thotë “Në verë qëndron e vërteta”. 

Nuk dihet kuptimi dhe konteksti i këtij tatuazhi, por ndoshta Fifi ka dashur të thotë se pas një ose disa gotave verë, gjithkush thotë të vërteta.

tatu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091350078582764
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-renies-drastike-nga-pesha-fifi-na-surprizon-ben-tatuazhin-e-vecante-ne-trup-foto-216513" }