Pas rënies në peshë, Fifi bën një tjetër ndryshim në look që na surprizoi (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:10 14-09-2020 Pas rënies në peshë, Fifi bën një tjetër ndryshim në look që na surprizoi (FOTO) Fifi

Këngëtarja e njohur Fifi ka humbur shumë kilogramë nga pesha e saj jo për faktin e nuk ndihej mirë me trupin që kishte, por për arsye shëndetësore.

Pas këtij ndryshimi në rrjete sociale nuk kanë munguar fotot e transformimit drastik.

Fansat e kanë pëlqyer pamjen e re të këngëtares dhe e komplimentojnë vazhdimisht për këtë ndryshim.

Në foton e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Fifi shfaqet me flokë të gjatë bjond dhe një kapele rozë mbi kokë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0042679309844971
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-renies-ne-peshe-fifi-ben-nje-tjeter-ndryshim-ne-look-qe-na-surprizoi-foto-220397" }