Pas reshjeve të shiut, mësoni si do të jetë moti sot

Publikuar tek: aktualitet, më 07:03 27-05-2020 Pas reshjeve të shiut, mësoni si do të jetë moti sot

Ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet e vendit.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat minimale do të regjistrohen në vendet malore 3°C, ndërsa ato maksimale në vendet e ulëta 22°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 21°C

në vendet e ulëta: 9 / 22°C

në vendet malore: 3 / 15 °C

ERA

Sot, era pritet të fryjë e lehtë.

100623002_1692059247614581_7015281392376348672_o.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098690986633301
array(1) { ["section"]=> string(58) "pas-reshjeve-te-shiut-mesoni-si-do-te-jete-moti-sot-207942" }