Pas rreth 100 vitesh Converse bën ndryshime te All Stars

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 07-06-2016 Pas rreth 100 vitesh Converse bën ndryshime te All Stars

Pas një suksesi të madh në rifreskimin e modelit “Chuck Taylor” vitin e kaluar, Converse ka vendosur që më në fund të bëjë ndryshime edhe te atletet ikonike All Stars.

3g5334g34gregergrf.jpg

Stili i ri quhet “Converse All Star Modern”, dhe nuk ngjason fare me paraardhësin e viteve 1920.

dghrt6rh6hh.jpg

Modeli i ri modern vjen me dy lloje, me qafë dhe pa qafë, me peshë shumë të lehtë por duke ruajtur disa karakteristika nga origjinali. Linja e re pritet të dalë në shitje këtë verë duke filluar nga 120 dollarë.

gtr54g56gfg5.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025037050247192
array(1) { ["section"]=> string(62) "pas-rreth-100-vitesh-converse-ben-ndryshime-te-all-stars-42780" }