Pas Sabri Fejzullahut, zbulohet kush do këndojë tjetër në dasmën e Bleros (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:19 15-09-2019 Pas Sabri Fejzullahut, zbulohet kush do këndojë tjetër në dasmën e Bleros (FOTO)

Blero dhe Afrona Dika po bëjnë përgatitjet e fundit për dasmën e tyre, e cila do të mbahet të më datë 21 shtator.

 

Teksa kanë mbetur edhe pakë ditë, detaje kanë dalë nga dasma e shumë komentuar. Mes shumë të ftuarve, Blero ka angazhuar disa nga kolegët e tij edhe për të kënduar. në këtë moment të veçzantë të jetës së tij.

Sabri Fejzullahu do të jetë si një prej interpretuesve kryesorë gjatë mbrëmjes. Ndërkohë, Blero njoftoi së fundmi se ka bërë një zgjedhje të veçantë edhe për këngën hyrëse të martesës.

Ai ka vendosur që këtë këngë ta interpretojë këngëtari i njohur i skenës, Yll Limani. Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Blero e ka bërë të ditur një fakt të tillë, teksa falenderon Yllin.

“Pikërisht ky artist, shok dhe shpirt i paqtë do të na këndojë këngën e dasmës. Vëlla Yll Limani”, ka shkruar Blero në InstaStory.

blero.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017107009887695
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-sabri-fejzullahut-zbulohet-kush-do-kendoje-tjeter-ne-dasmen-e-bleros-foto-178475" }