Pas Sadikut, edhe Hysaj zgjedh partinë që mbështet në zgjedhje, ja cila është (Video)

Publikuar tek: politike, më 17:53 14-06-2017 Pas Sadikut, edhe Hysaj zgjedh partinë që mbështet në zgjedhje, ja cila është (Video)

Pas spotit ekeltoral të sulmuesit të kombëtares Armando Sadiku, në mbështetje të Partisë Socialiste, edhe Elseid Hysja, mbrojtësi shkodran ka shprehur publikisht bindjet e tij politike.

Në spotin e publikuar nga Ditmir Bushati, Hysaj thotë se do votojë Edi Ramën për “Shqipërinë dhe Shkodrën që duam”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010385036468506
array(1) { ["section"]=> string(87) "pas-sadikut-edhe-hysaj-zgjedh-partine-qe-mbeshtet-ne-zgjedhje-ja-cila-eshte-video-82480" }