Pas Samanta Karavellës një tjetër këngëtare aksidentohet me makinë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:15 11-10-2016 Pas Samanta Karavellës një tjetër këngëtare aksidentohet me makinë

Këngëtarja kosovare Zanfina Ismaili është aksidentuar gjatë ditës së sotme në një rrugë të Prishtinës.

 Deri më tani është bërë e ditur se ka patur vetëm dëme materiale, ndërsa nuk dihet se si është gjendja shëndetësore e këngëtares.  Këngëtarja është përplasur me një shtetas maqedonas ndaj të cilit do të merren masat nga policia. 

Kujtojmë që pak ditë më parë dhe këngëtarja Samanta Karavella pësoi një aksident në Tiranë duke u përplasur me një kamion ushtrie.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas zërave për tradhëti, Jay Z dhe Beyonce shfaqen për herë të parë në publik bashkë (Video)
Miqtë surprizojnë moderatoren e njohur, shihni reagimin e saj (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.011411905288696
array(1) { ["section"]=> string(72) "pas-samanta-karavelles-nje-tjeter-kengetare-aksidentohet-me-makine-55819" }