Pas Sazan Gurit dhe Blendi Himçit një tjetër kandidat i PD-së tërhiqet nga gara për deputet

Publikuar tek: politike, më 14:17 28-05-2017 Pas Sazan Gurit dhe Blendi Himçit një tjetër kandidat i PD-së tërhiqet nga gara për deputet

Pas Sazan Gurit dhe Blendi  Himçit një tjetër kandidat për deputet nga lista e PD-së është tërhequr nga gara.

Bëhet fjalë për kandidatin Ramiz Çobaj, i cili renditet i teti në listën e PD-së Shkodër. ‘Nuk më është marrë asnjë mendim për kandidaturat”, është shprehur i pakënaqur dhe i ofenduar nga renditja në listë. Çobaj nga viti 2014 është kryetari i degës së PD-së në Shkodër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043756008148193
array(1) { ["section"]=> string(97) "pas-sazan-gurit-dhe-blendi-himcit-nje-tjeter-kandidat-i-pd-se-terhiqet-nga-gara-per-deputet-80271" }