Pas sherrit me Mimoza Hafizin, ja ku shfaqet Ben Blushi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:37 17-11-2017 Pas sherrit me Mimoza Hafizin, ja ku shfaqet Ben Blushi (FOTO)

Sherri dhe situata e acaruar që ka shoqëruar mbledhjet e partisë “LIBRA”  dhe përplasja mes kryetarit Ben Blushi dhe ish-deputetes së PS, Mimoza Hafizi ka tërhqeur vëmendjen e opinionit publik.

Por pas kësaj situate të krijuar Ben Blushi ka zgjedhur të hedhë çdo gjë pas krahëve duke u shfaqur për herë të parë me dy miq të tij të herëshëm, si Blendi Fevziu dhe Andi Bushati.

Të tre janë në një nga kafet më luksoze të Tiranës shumë të relaksuar dhe duket sikur i kanë lënë pas ato që kanë përjetuar këtë javë, sidomos Blushi.

Një gjë që bën përshtypje janë edhe pakot që ata mbajnë në tavolinë, që edhe pse nuk dollohen shumë mirë, me siguri janë libra, pasi  Bushati dhe Fevziu janë parë duke shëtitur në panairin e librit paraditen e sotme.

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019062042236328
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-sherrit-me-mimoza-hafizin-ja-ku-shfaqet-ben-blushi-foto-99950" }