Pas sherrit me Shakohoxhën, Ilda Bejleri 'djeg' rrjetin, ekspozon të pasmet në det (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:09 08-08-2019 Pas sherrit me Shakohoxhën, Ilda Bejleri 'djeg' rrjetin, ekspozon të pasmet në det (FOTO)

Ditët e fundit moderatorja sportive Ilda Bejleri ka tërhequr vëmendjen e shtypit rozë.

Shkak për këtë është bërë largimi i saj nga platforma ‘Super Sport’ si dhe përplasja me komentatorin Dritan Shakohoxha.

Mirëpo, pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, moderatorja është duke kaluar disa ditë relaksi. Prej ditesh ajo ka ndarë me ndjekësit momentet nga pushimet e saj.

Ndërkohë, në imazhet e fundit Ilda është shfaqur tejet provokuese. Në një foto ajo duket mjaft joshëse teksa ekspozon të pasmet në det.

ghjhjuk (1).jpg

tytry.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02846097946167
array(1) { ["section"]=> string(90) "pas-sherrit-me-shakohoxhen-ilda-bejleri-djeg-rrjetin-ekspozon-te-pasmet-ne-det-foto-174682" }