Pas sherrit te 'Open', PLAS GRUSHTI mes Salianjit dhe Ralf Gjonit në Top Channel

Publikuar tek: aktualitet, më 08:03 19-04-2019 Pas sherrit te 'Open', PLAS GRUSHTI mes Salianjit dhe Ralf Gjonit në Top Channel

Mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Open' pati një debat të fortë mes deputetit në Kuvend Ralf Gjoni dhe ish deputetit të PD, Ervin Salianji.

Mirëpo, pas kësaj në media është përhapur me shpejtësi lajmi se pas mbarimit të emisionit ata janë përplasur fizikisht në ambjentet e Top Channel.

Me të mbaruar emisioni Gjoni e ka ndjekur nëpër shkallë Salianjin për t'i kërkuar llogari se përse i përmendi familjen. Ndërkohë, Salianji i është përgjigjur duke e goditur. Pas këtij momenti ka ndërhyrë stafi i Top Channel dhe nuk ja lejuar që sherri të agravonte.

Ndërkohë, më herët kujtojmë se i gjithë sherri në studio nisi pasi Salianji u shpreh në emision se deputetët e “opozitës së re”, nuk i hyjnë në punë as dreqit, por janë futur në parlament për të marrë një rrogë.

Për më tepër ndiqni videon e përplasjes në emision!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025975942611694
array(1) { ["section"]=> string(84) "pas-sherrit-te-open-plas-grushti-mes-salianjit-dhe-ralf-gjonit-ne-top-channel-161002" }