Pas shiut, Albana Osmani shfaqet me fustanin e bardhë në mes të Tiranes (FOTO EKSLUZIVE)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:47 17-08-2017 Pas shiut, Albana Osmani shfaqet me fustanin e bardhë në mes të Tiranes (FOTO EKSLUZIVE)

Përveç profesionit si gazetare, Albana Osmani ka ndërmarrë një mision tjetër në jetë.

Prej gati një viti, Albanën e kemi parë të angazhohet në projektin “Ti je një Lulediell”, fushatë sensibilizuese për të ndihmuar fëmijët që kanë probleme me gjakun.

Pasditen e sotme, moderatorja është fotografuar nga newsbomb.al duke pozuar, mesa duket për një set fotografik në kuadër të kësaj fushate.

Me një tufë luledielli në dorë dhe me një fustan të bardhë të gjatë, me motive tradicionale ku bie në sy krahët e qëndisura dhe brezi në mes, Albana Osmani e ka ndriçuar sheshin “Skënderbej” pas vesës së lehtë të shiut./Newsbomb

alb.jpg

alb3.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036190986633301
array(1) { ["section"]=> string(91) "pas-shiut-albana-osmani-shfaqet-me-fustanin-e-bardhe-ne-mes-te-tiranes-foto-eksluzive-89399" }