Pas shkarkimit të Kurtit, djali i Presidentit Thaçi publikon FOTON e Hashimit duke ‘i prerë kokën’ Albinit por e FSHIN menjëherë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:07 26-03-2020 Pas shkarkimit të Kurtit, djali i Presidentit Thaçi publikon FOTON e Hashimit duke ‘i prerë kokën’ Albinit por e FSHIN menjëherë Hashim Thaçi dhe djali i tij

Menjëherë pasi Kuvendi i Kosovës votoi mocionin e mosbesimit për rrëzimin e qeverisë së Albin Kurtit, Endrit Thaçi djali i presidentit Hashim Thaçi, ka publikuar një foto-montazh, ku ilustrohet presidenti duke ‘krasitur kokën’ e Albin Kurtit.

 

Endrit Thaçi e publikoi këtë foto në Instastory-n e tij por reagimet e forta të ndjekësve kanë qenë të menjëhershme dhe ai është detyruar ta fshijë postimin.

Një sjellje aspak e hijshme kjo për një të ri të shkolluar e edukuar që për më tepër është dhe biri i Presidentit të Kosovës.

90819898_509696003250497_8529176782039941120_n.jpg

Screenshot_1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075840950012207
array(1) { ["section"]=> string(132) "pas-shkarkimit-te-kurtit-djali-i-presidentit-thaci-publikon-foton-e-hashimit-duke-i-prere-koken-albinit-por-e-fshin-menjehere-200127" }