Pas “shkarkimit” të shefave të policisë nga Tahiri, rrëfehet gruaja drejtore për 24 orë: Shumë emocion

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:59 09-03-2017 Pas “shkarkimit” të shefave të policisë nga Tahiri, rrëfehet gruaja drejtore për 24 orë: Shumë emocion

“Shumë emocion, vlerësim dhe obligim më shumë në punën që bëj përditë për ta bërë akoma më mirë”, kështu shprehet zëdhënësja e Policisë së qarkut Dibër, Bora Mikli e cila ka rrëfyer eksperiencën e saj gjatë ditës së sotme.  Bora shpreh ndjesitë e saj si Shefe Policie brenda 24 orëve.

Ministri Tahiri gjatë ditës së sotme “shkarkoi” të gjithë Shefat meshkuj të policisë dhe në krye të drejtorive me rastin e 8 marsit vendosi femrat.

“Ide kuptimplotë, për të treguar realisht mbështetjen dhe vëmendjen që Ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri dhe Drejtori i Policisë së Shtetit Haki Çako po tregojnë për ne, brezin e ri e sidomos për ne femrat që sakrifikojmë më shumë”,-shprehet Bora.

Ja si e rrëfen gjithë përjetimin Bora Mikli, zëdhënëse shtypi pranë policisë së Dibrës: 

q.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090980529785156
array(1) { ["section"]=> string(104) "pas-shkarkimit-te-shefave-te-policise-nga-tahiri-rrefehet-gruaja-drejtore-per-24-ore-shume-emocion-71258" }