Pas shpërndarjes së Kuvendit, Haradinaj nis pushimet, ngjit malin e lartë me tre fëmijët (FOTOT)

Publikuar tek: rajon, më 17:20 24-08-2019 Pas shpërndarjes së Kuvendit, Haradinaj nis pushimet, ngjit malin e lartë me tre fëmijët (FOTOT)

Pas shpërndarjes së Kuvendit dhe marrëveshjes për koalicion me PSD-në, kryeministri i dorëhequr i Kosovës, Ramush Haradinaj ka filluar pushimet.

Haradinaj është relaksuar bashku me fëmijët e tij duke u ngjitur majë maleve të Sharrit, në Liqenin e Jazhincës, 2180 metra mbi nivelin e detit.

“Pas një ngjitje që ia ka vlejtur në çdo hap, me Gjinin, Hanën e Trimin, buzë liqenit të Jazhincës, kësaj perle të natyrës sonë, 2180 metra mbi nivelin e detit. Kosova i ka vërtetë të gjitha!”, ka shkruar kreu i AAK’së.

69345923_1318375718286839_6840606008750899200_n.jpg

68909250_1318375764953501_3192300026902609920_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025541067123413
array(1) { ["section"]=> string(99) "pas-shperndarjes-se-kuvendit-haradinaj-nis-pushimet-ngjit-malin-e-larte-me-tre-femijet-fotot-176225" }