Pas skandalit me 'Mihalin e Qeparoit', Rama zbulon ç'ndodh në pikat kufitare të vendit: Me buzëqeshjen e Shqipërisë...(VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 18-08-2019 Pas skandalit me 'Mihalin e Qeparoit', Rama zbulon ç'ndodh në pikat kufitare të vendit: Me buzëqeshjen e Shqipërisë...(VIDEO)

Ngjarja me pronarin e restorantit në Porto Palermo, Mihal Kokëdhima, i cili terrorizoi një grup turistësh spanjollë duke u hedhur me trup mbi makinën në ecje ka shokuar mbarë vendin.

Ndërkohë, kryeministri Edi Rama me anë të një postrimi në rrjetet sociale, tregon se si mirëpriten turistët që futen në Shqipëri në pikat kufitare të vendit.

Fushata e disa të rinjve quhet 'Smile Albania', ndërsa u shpërndajnë fletëpalosje pushuesve që futen në vend, ndërsa u flasin atyre edhe për  Shqipërinë.

"MIRËMËNGJES

dhe me buzëqeshjen e Shqipërisë në të gjitha pikat hyrëse të vendit, ju uroj një të dielë të qetë", shktuan Rama, teksa ka publikuar edhe një video.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031570911407471
array(1) { ["section"]=> string(124) "pas-skandalit-me-mihalin-e-qeparoit-rama-zbulon-c-ndodh-ne-pikat-kufitare-te-vendit-me-buzeqeshjen-e-shqiperise-video-175658" }