Pas 'Skënderbeut' 70 mijë eurosh dhe 'Adem Jasharit', përurohet edhe shtatorja e Ibrahim Rugovës në Kosovë, shikoni si duket ajo (FOTO)

Publikuar tek: rajon, më 16:38 02-12-2020 Pas 'Skënderbeut' 70 mijë eurosh dhe 'Adem Jasharit', përurohet edhe shtatorja e Ibrahim Rugovës në Kosovë, shikoni si duket ajo (FOTO)

Ditën e sotme është përuruar shtatorja e Ibrahim Rugovës në ditëlindjen e 76-të të ish-presidentit.

Shtatorja është vendosur në komunën e Istogut. Në ceremoninë e përurimit ishin të pranishëm kryeministri Avdullah Hoti, kryetari i Istogut, Haki Rugova, vajza e ish-Presidentit, Teuta Rugova, si dhe zyrtarë tjerë të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Më poshtë keni foton e shtatores së Ibrahim Rugovës.

foto_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ditë e zezë në Kosovë: 14 viktima nga COVID, më shumë se 500 raste të reja (SHIFRAT)
Vajza 3-vjeçare gëlltit një vidë, pamjet që publikon mjeku janë të FRIKSHME »
Article Logic
Execution time: 0.01123309135437
array(1) { ["section"]=> string(134) "pas-skenderbeut-70-mije-eurosh-dhe-adem-jasharit-perurohet-edhe-shtatorja-e-ibrahim-rugoves-ne-kosove-shikoni-si-duket-ajo-foto-229927" }