Pas skualifikimit në “Eurovision” reagon Linda Halimi, ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Publikuar tek: kulture-art, më 07:08 10-05-2017 Pas skualifikimit në “Eurovision” reagon Linda Halimi, ka një mesazh për gjithë shqiptarët

Rruga e Linda Halimit në festivalin europian të këngës "Eurovision" me këngën ‘World’ përfundoi mbrëmë, për të dhe për Shqipërinë.

Ajo nuk arriti të kualifikohej në gjysëmfinale në ceremoninë e organizuar në Kiev të Ukrainës. Por, menjëherë pas rezultatit Linda komenton në profilin e saj në facebook. Ajo nuk replikon për rezultatin, por i uron shqiptarëve fat tashmë për edicionin e vitit të ardhshëm.

“Faleminderit të gjithëve për këtë eksperiencë të bukur! Kam kaluar për mrekulli ! Fat vitin tjetër Shqipëria ime!”, shkruan Linda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024168014526367
array(1) { ["section"]=> string(93) "pas-skualifikimit-ne-eurovision-reagon-linda-halimi-ka-nje-mesazh-per-gjithe-shqiptaret-78086" }