Pas suksesit në “Kënga Magjike” operohet kanautori i i ri shqiptar, flet për herë të parë nga spitali

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:07 18-12-2016 Pas suksesit në “Kënga Magjike” operohet kanautori i i ri shqiptar, flet për herë të parë nga spitali

Kantautori i njohur Elgit Doda, pas suksesit të tij të fundit në "Kënga Magjike" si këngëtar por dhe kanautor i është nënshtruar një operacioni në këmbë.

Ai ka  njoftuar të gjithë miqtë dhe ndjekësit e tij në Instagram se operacioni ka shkuar me sukses.

elgit.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028472900390625
array(1) { ["section"]=> string(104) "pas-suksesit-ne-kenga-magjike-operohet-kanautori-i-i-ri-shqiptar-flet-per-here-te-pare-nga-spitali-63046" }