Pas suksesit në “Top Fest”, Ermal Fejzullahu publikon këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:57 30-07-2015

Këngëtari i njohur nga Kosova, Ermal Fejzullahu ka publikuar këngën më të re të tij, e titulluar “Falma zemrën”.

Teksti i këngës së re është shkruajtur nga Lumi B, ndërsa muzika nga Big Bang. Ky është videoklipi i parë që prej suksesit që Fejzullahu së bashku me Ledrin dhe Lumi B arritën në festivalin “Top Fest” duke u shpallur fitues.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17517805099487
array(1) { ["section"]=> string(74) "pas-suksesit-ne-top-fest-ermal-fejzullahu-publikon-kengen-e-re-video-17359" }