Pas suksesit të këngës, Kida shijon pushimet dhe pozon me bikini

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 16-07-2020 Pas suksesit të këngës, Kida shijon pushimet dhe pozon me bikini Kida

 Kida është një nga personazhet më të njohur dhe më të dashur të publikut shqiptar, jo vetëm për hitet e saj, por edhe për stilin e veçantë që ajo ka.

Duket se Kida po shijon suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit në bashkëpunim me Mozzik, me titullin ‘PP’ (pishman paranoja).

Pas këtij hiti ajo ka menduar që të çlodhet dhe t'i jap vetes një pushim. Bukuroshja së fundmi ka postuar disa foto në ‘Instagram’, nga Budva e Malit të Zi.

Në foto shihet Kida e veshur me bikini, ku vihen në pah linjat e saj trupore dhe tejet sensuale.

Screenshot_11.pngScreenshot_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021981000900269
array(1) { ["section"]=> string(70) "pas-suksesit-te-kenges-kida-shijon-pushimet-dhe-pozon-me-bikini-214017" }