Pas suksesit të “Redrum”, Era Istrefi bën një tjetër lëvizje interesante (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:20 02-03-2017 Pas suksesit të “Redrum”, Era Istrefi bën një tjetër lëvizje interesante (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, tashmë me famë ndërkombëtare Era Istrefi njihet për pamjen e saj të veçantë dhe tepër interesante.

Gjatë kohës kur ajo po shijon suksesin e këngës më të re “Redrum” Era ka ndryshuar ‘look’, duke i bërë flokët të kuqe. Ndoshta, për t’i shkruar përshtat edhe këngës së re, prej së cilës ka një axhendë të ngjeshur prej koncerteve.

Ndryshimin e saj ajo e treguar përmes një fotoje në Instagram, ndërsa mënyra se si ka pozuar na thotë se ndihet mirë me pamjen e re. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022426843643188
array(1) { ["section"]=> string(80) "pas-suksesit-te-redrum-era-istrefi-ben-nje-tjeter-levizje-interesante-foto-70455" }