Pas takimeve me zyrtarë të lartë, ja çfarë bëjnë Arta Dade dhe këshilltari i Metës (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:44 15-03-2017 Pas takimeve me zyrtarë të lartë, ja çfarë bëjnë Arta Dade dhe këshilltari i Metës (Foto)

Vetëm një ditë më parë keru i Kuvendit, Ilir Meta, i shoqëruar nga Këshilltari i Politikës së Jashme të Kreut të Kuvendit, Ralf Gjoni dhe nënkryetarja e Parlamentit, Arta Dade kanë zhvilluar një vizitë zyrtare në Finlandë.

Pas takime me zyrtarë të lartë duket se Gjoni dhe Dade kanë zgjedhur të luajnë shah pranë një oxhaku.

Nuk dihet se cili prej tyre ia ka dalë të fitojë, por të dy duken mjaft të përqëndruar në lojë dhe duket se e kanë marrë seriozisht atë për të bërë lëvizjet e duhura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020311117172241
array(1) { ["section"]=> string(92) "pas-takimeve-me-zyrtare-te-larte-ja-cfare-bejne-arta-dade-dhe-keshilltari-i-metes-foto-71953" }