Pas takimeve me zyrtarët e BE-së, këto janë reagimet e para të Ramës e Bashës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:20 25-04-2017 Pas takimeve me zyrtarët e BE-së, këto janë reagimet e para të Ramës e Bashës

Reagojnë në mënyrat e tyre dy liderët Edi Rama e Lulzim Basha pas takimeve me zyrtarët e Bashkimit Europian.

Pak para takimit final në “Pallatin e Kongreseve” që pritet të ulë palët në një tryezë të përbashkët dialogu, Rama ka ndryshuar foton e profilit duke vendosur një foto të tij në të cilën shfaqet mjaft i qeshur duke lënë kështu vend për interpretim. A është ky një sinjal se palët kanë rënë dakort?

Nga ana tjetër Basha ka publikuar një video të protestës së djeshme përmes së cilës tregon pamje të kapura në akse të ndryshme ku u zhvillua protesta dhe pjesmarrjen masive.

 

bbbbbb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096461772918701
array(1) { ["section"]=> string(82) "pas-takimeve-me-zyrtaret-e-be-se-keto-jane-reagimet-e-para-te-rames-e-bashes-76423" }