Pas takimit 2 orë kokë më kokë Nano-Rama, reagon këshilltari

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:19 10-06-2017 Pas takimit 2 orë kokë më kokë Nano-Rama, reagon këshilltari

Takimi Rama-Nano ka ngjallur kureshtjen e të gjithëve lidhur me temat që mund të jenë diskuutuar mes dy personaliteteve të shquara të PS-së. Për këtë takim ka reaguar dhe Ylli Dylgjeri, këshilltar i Fatos Nanos kur ky ishte kryeministër.

Dygjeri nëpërmjet rrjetit social facebook shkruan se nuk kemi parë ende asgjë. Fraza e famshme e kryeministrit Rama, e thënë nga ai në paralament 3 vjet më parë “Nuk keni parë asgjë akoma”, u përsërit dhe nga Fatos Nano sot pas takimit. Por e përsëritur dhe nga ish këshilltari i Nanos merr një tjetër vlerë. Mbeten vetëm për t’u parë me vëmendje zhillimet politike në vijim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetari i njohur mërzitet se përse nuk i kujtojnë autorsinë
Policia Bashkiake i merr plaçkat, endacaku “çmendet” dhe thyen makinat luksoze »
Article Logic
Execution time: 0.013360023498535
array(1) { ["section"]=> string(65) "pas-takimit-2-ore-koke-me-koke-nano-rama-reagon-keshilltari-82002" }