Pas takimit me Merkel, Obama nis duhanin

Publikuar tek: bota, më 20:19 09-06-2015 Pas takimit me Merkel, Obama nis duhanin

Një fotografi e postuar në Twitter nga zëdhënësi i kryeministrit italian Mateo Renzi, ka mjaftuar për të ndezur debatin në internet nëse Obama ka filluar duhanin.

Në fotografi presidenti i SHBA-ve është duke qëndruar në ballkon me kryeministrin italian, teksa mban në dorë një kuti, që ngjan me një paketë cigaresh, e siç sugjerojnë në internet, dorën tjetër e ka zgjatur për të tërhequr një cigare nga paketa. Fakti që janë në ballkon, do të thotë se nuk duan të tymosin në ambiente të mbyllura.

Por nga mijëra teoritë e Twitterit, dy janë ato që besohen më shumë: Ose Merkel e ka bërë me dhimbje koke Obamën, çka e ka detyruar këtë të fundit të ndezë një duhan, ose është Renzi ai që i ka ofruar Obamës paketën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013001918792725
array(1) { ["section"]=> string(45) "pas-takimit-me-merkel-obama-nis-duhanin-13127" }