Pas takimit me Ramën, Meta e ndez një cigare, e rrallë për kreun e Kuvendit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:28 13-11-2015 Pas takimit me Ramën, Meta e ndez një cigare, e rrallë për kreun e Kuvendit

Kryeministri Edi Rama dhe kreu i Kuvendit Ilir Meta, ashtu siç e kanë kthyer në traditë tashmë, kanë zhvilluar mëngjesin e sotëm një takim në një prej rezidencave qeveritare në kryeqytet.

Por, pas përfundimit të takimit, Meta është fotografuar duke pirë cigare, që me shumë mundësi duhet të jetë elektronike. Në fakt, kjo është diçka e rrallë për të, pasi nuk jemi mësuar të shohim kreun e Kuvendit të tymosë në publik. Fotot janë realizuar nga “LSA”.

meta5-782x1024.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093479156494141
array(1) { ["section"]=> string(79) "pas-takimit-me-ramen-meta-e-ndez-nje-cigare-e-rralle-per-kreun-e-kuvendit-25360" }