Pas telasheve me drejtësinë, Valdrin Pjetri i jep fund beqarisë, zbulohet vajza që i ka marr zemrën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:57 09-01-2020 Pas telasheve me drejtësinë, Valdrin Pjetri i jep fund beqarisë, zbulohet vajza që i ka marr zemrën (FOTO)

Ish- kandidati për kryetar bashkie në Shkodër, Valdrin Pjetri i ka dhënë fund beqarisë.

Mësohet se ai e ka nisur ndryshe këtë vit duke u fejuar me një vajzë mjaft simpatike, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur.

Eetimes ka zbuluar një foto të çiftit dhe zbulon se ky moment i rëndësishëm në jetën e Pjetrit është bërë zyrtar vetëm brenda një rrethi të ngushtë familjarë pa praninë e mediave.

Ajo që vihet re është se Valdrin Pjetri ka lënë pas krahëve telashet e së shkuarës, pasi ai akuzohet për falsifikim të formularit të dekriminalizimit.

Pjetri rrezikon dënimin deri ne tre vite burg si dhe mos ushtrim për një kohë të caktuar të funksioneve publike.

valdrin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097270011901855
array(1) { ["section"]=> string(109) "pas-telasheve-me-drejtesine-valdrin-pjetri-i-jep-fund-beqarise-zbulohet-vajza-qe-i-ka-marr-zemren-foto-191572" }