Pas tradhtisë, ish-bashkëshortja 'shpërthen' keq ndaj futbollistit të Manchester United: Mi kanalesh

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:24 22-11-2020 Pas tradhtisë, ish-bashkëshortja 'shpërthen' keq ndaj futbollistit të Manchester United: Mi kanalesh Parice Eva-Sandra Eva

Parice Eva, ish-futbollisti i njohur i Manchester United është fejuar me modelen holandeze, Margaux Alexandra, 25 vjeçe.

Fejesa ka ardhur një muaj pas ndarjes së futbollistit nga ish-bashkëshortja e tij, Sanda 39-vjeç, me të cilën ishin të lidhur prej disa vitesh.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ai e ka zyrtarizuar lidhjen e tij me anë të një postimi në instagram dhe ka qenë kjo mënyra që është njoftuar edhe ish-bashkëshortja e tij.

“Ne kemi qenë bashkë për më shumë se një vit, dua të them, që kur më vodhe zemrën. Pas herës së dytë që u takuam, ju thashë se do të ishe gruaja ime për gjithë jetën time. Unë nuk mund të jetoj pa ty tani, edhe kur je afër meje, më mungon,”shkruante ne rrjetet sociale futbollisti.

Mirëpo kur ish-bashkëshortja ka mësuar për lidhjen e re ka ‘shpërthyer’ keq ndaj ish-bashkëshortit.

“Ai u largua nga shtëpia për një udhëtim pune për 15 ditë dhe nuk është kthyer. Më 4 mars ai bëri kërkesë për divorc përmes avokatit të tij. M'u desh një kohë e gjatë për të kuptuar se si ai u bë një "mi kanalesh",” u shpreh Sandra.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajzë me fat, ja si e surprizon partneri Dua Lipën
»
Article Logic
Execution time: 0.016633033752441
array(1) { ["section"]=> string(103) "pas-tradhtise-ish-bashkeshortja-shperthen-keq-ndaj-futbollistit-te-manchester-united-mi-kanalesh-228665" }