Pas tragjedisë me 4 të mbytur në Vlorë, kryeministri Rama publikon pamje nga bregdeti i jugut, komentuesit e “masakrojnë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:30 16-07-2017 Pas tragjedisë me 4 të mbytur në Vlorë, kryeministri Rama publikon pamje nga bregdeti i jugut, komentuesit e “masakrojnë”

Ditën e djeshme pushimet janë kthyer në tragjedi për 4 të rinj, dy vajza dhe dy djem, në dy ngjarje të ndryshme në plazhin e Vlorës.

Fillimisht u mbyt një 14-vjeçar, dhe më pas dy vajza dhe një djalë, ky i fundit nga Tetova në tentativë për të shpëtuar adoleshentet u mbyt edhe vetë.

Ndërkohë mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama publikoi pamje nga Dhërmiu, Palasa dhe Gjipea, të cilat i konsideroi si fantastike për turizmin dhe rivierën shqiptare.

Por, për shumë nga ndjekësit e tij kjo video nuk është pritur mirë, pas tragjedisë së një dite më parë.

Ata e fajësojnë shefin e qeverisë për keqmenaxhim dhe për shkak të mungesës së rojeve bregdetare.

Për më tepër, lexoni komentet e mëposhtme: 

 

1.jpg

 

5.jpg

 

4.jpg

 

3.jpg

 

2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069570541381836
array(1) { ["section"]=> string(123) "pas-tragjedise-me-4-te-mbytur-ne-vlore-kryeministri-rama-publikon-pamje-nga-bregdeti-i-jugut-komentuesit-e-masakrojne-86310" }