Pas tritolit, rishfaqet Xhisiela Maloku siç nuk e keni parë, me syze mbi makinën luksoze, mesazh opozitës

Publikuar tek: barometri, më 07:28 09-10-2018 Pas tritolit, rishfaqet Xhisiela Maloku siç nuk e keni parë, me syze mbi makinën luksoze, mesazh opozitës

2 Rishfaqet krejt ndryshe nga sa e kemi parë Xhisiela Maloku, vajza protagoniste e cila "trazoi" ujërat e politikës pasi denoncoi të dashurin e saj, Rexhep Rraja, djalin e deputetit të PS për dhunë ndaj saj, edhe pse më vonë u tërhoq nga ky denoncim. Xhisiela ka folur sot për gazetarët fill pasi në shtëpinë e gjyshit të saj u vendos tritol.

 

“Me Rexhepin nuk kam komunikime, jam sqaruar me të. Kam komunikuar me familjarët e tij, sot i kam kërkuar të më qendroj pranë një familjarët e tij se vetëm aty ndjehem e sigurtë. Unë do jem në shoqërinë e tij, le të thonë çfarë të duan. Isha në shtëpi kurt u hodh eksplozivi. U tremba, po tani nuk do trembem se gjithcka bëhet që unë të kërkoj azil e të akuzoj njerëz të ndershëm por jo unë nuk do largohem. Tani jam e rrezikuar nga opozita”, tha Xhisiela 25 vjeçare e vendosur, ndërsa drejtonte një makinë luksoze, prodhim i viteve të fundit dhe mbante njëherazi një palë syze origjinale.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026345014572144
array(1) { ["section"]=> string(109) "pas-tritolit-rishfaqet-xhisiela-maloku-sic-nuk-e-keni-pare-me-syze-mbi-makinen-luksoze-mesazh-opozites-137119" }