Pas Turit dhe Orindës do ketë një tjetër dasëm madhështore, ja çifti simpatik që kanë plasur surprizën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:56 31-07-2017 Pas Turit dhe Orindës do ketë një tjetër dasëm madhështore, ja çifti simpatik që kanë plasur surprizën

Dasma e vitit në showbizin shqiptar padyshim që ishte e Turit dhe Orindës, derisa të dalë një tjetër më spektakolare.

Pas tyre mesa duket një tjetër çift shumë simpatik e ka ndarë mendjen të na suprizojë me dasëm, bëhet fjalë për futbollistin e njohur Granit Xhaka dhe të fejuarën e tij Leonita Lekaj.

Dyshja simpatike kohët e fundit kanë publikuar foto tejet romantike nëpër darka vetëm për vetëm. Disa kohë më parë Granit i bëri surprizë të fejuarës propozimin për martesë, nisur nga foto që publikuan Leonita ishte tejet e emocionuar dhe e lumtur.

Ende nuk dihet me saktësi data e dasmës por padyshim që do jetë së shpejti.

Screenshot_7_copy.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

11.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070788860321045
array(1) { ["section"]=> string(107) "pas-turit-dhe-orindes-do-kete-nje-tjeter-dasem-madheshtore-ja-cifti-simpatik-qe-kane-plasur-surprizen-87926" }